קעקוע באגס באני סופרמן

תוכן עניינים

איפה: סמואה קעקועים (בלינסון 2, חולון)

מקעקע: איציק שביט

מה: באגס באני בתור סופרמן

אז לקראת השנה הזו, החלטתי שאני מתקעקע בשתי הידיים ובשתי הרגליים, שלא תבינו לא נכון, יש לי כבר קעקוע על אחת מהידיים, חצי שרוול של יער גדול אבל נגיע לזה בהמשך.

אז קודם כל שם הקעקוע לא סתם, אני מצד אחד מאוד ילדותי, ושני הילדים שלי יכולים להעיד על זה. אני אוהב לשחק איתם יותר ממה שהם רוצים לשחק איתי, אני כל החיים שלי עם שטויות בראש שהיו רק בלוני טונס, ולכן החלטתי לקעקע על עצמי לנצח משהו שיזכיר לי שטוב להיות ילדותי מאשר כועס וקרציה (גם בתקופה שהיה לי סרטן לא הייתי אף פעם כועס או קרציה, אבל זה גם לפוסט ביום אחר).

אז החלטתי שאני מקעקע את באגס באני עליי, אבל הפעם אני מזכיר לעצמי שעברתי הרבה מאוד דברים בחיים שבתכלס, לא היו באמת כאלו פשוטים, אז עשיתי את באגס באני סופרמן, פשוט מאוד. באגס באני בתחפושת, שזה תמיד טוב להתחפש למשהו שאנחנו רוצים להיות, זה נותן כוחות להיות באמת התוצר הסופי.

אז איך זה קרה?

קודם כל התיישבתי עם המקעקע בשביל לבחור את הגרסה הטובה ביותר של הציור שאני רוצה, אז ישבתי ובחרתי מתוך חיפוש פשוט בגוגל (לחצו כאן לחיפוש המקורי שלי) ואז התחלנו לסדר אותו קצת לפי מה שאני רוצה, אז הורדנו לו את הפאוצ'ים המוזרים שהיו עליו אם תשימו לב להבדלים בין החיפוש לתוצאה הסופית. והורדנו לו את הגזרים שיש לו באמצע בסמל, כי אחרי הכל אני כן רוצה את הS של סופרמן, כי זה גם השם שלי (שמוליק, דה).

אז מה שעושים בדרך כלל, מדפיסים את התמונה בשחור לבן ומציירים עם עט את קווי המתאר, אחרי שמציירים סביב, שמים על היד כמו המדבקות של פעם, ומחכים שיעבור הציור של הקווים מסביב ואז קל למקעקע לעבור על הכל עם המחט כמו שצריך.

אם תשימו לב, בהתחלה חשבנו לשים את זה עם היד כלפי מטה, אבל כשמורידים את היד למטה במנח יומיומי, לא יבינו מי שיסתכל מהצד. אז הפכנו את זה לאחר מכן והמשכנו בעבודה.

קעקענו רק את קווי המתאר

ועכשיו יש את ההחלטה בידיכם, האם לעשות את זה בצבעים? או שמא להתחיל עם הצללות בלבד כדי שלא יהיו צבעוני לכם.

אז כמובן כמו ששמתם לב כבר, אני הלכתי על ההצללות, כי ביד השניה יש לי את השרוול שלי ואני לא רוצה שנתחיל לערבב צבעים מדי בידיים, אז הלכתי על אותו כיוון.

ועכשיו, ההחלמה.

אחרי ששמנו משחה 3 פעמים ביום, בתקווה שלא יהיו צלקות וכאלה, פשוט יושבים ומחכים. תנסו לא להיכנס למים (כלור וכאלה יהרסו לכם בקלות בהמשך). ושלא ישרוף לכם, אל תיהיו בשמש, ובכללי, לא ממליץ אף פעם לעשות קעקוע בזמן קיץ, שמש על קעקוע חדש, זה בעצם על פצע פתוח. לא נעים.

מקווה שאהבתם את הקעקוע, יהיו עוד לא מעט בהמשך, אחרי הכל, אני עובד על 2 שרוולים מלאים עד סוף השנה. מקווה שאעמוד בזה, בעיקר בכאב, ההחלטה כבר קיימת, רק הכאב בראש, הוא פשוט עובר וצריך לזכור את זה.

התוצאה הסופית שוב:

שמוליק דורינבאום

שמוליק דורינבאום

מוזיקאי, איש שיווק, גרוש + 2 ילדים, אבל הכי חשוב, חולה קעקועים ומתכוון לסיים שרוולים שלמים עד סוף השנה. בואו להתעדכן.

אודות הכותב

שמוליק דורינבאום, איש שיווק, מוזיקאי ובעיקר, חולה קעקועים, לא מהמקועקעים בכל הגוף אבל בהחלט מתכוון לקעקע את עצמי עד סוף השנה.

פוסטים אחרונים

רוצים להירשם לעדכונים שלי על קעקועים חדשים?