כמה עולה לעשות קעקוע?

תוכן עניינים

כמה יעלה לכם לעשות קעקוע זוהי אחת השאלות הנפוצות יותר בכל סטודיו לקעקועים. השאלה היא פשוטה, וכמוה התשובה נראית פשוטה מספיק, נכון? אז שהוא שלא. 

את מחיר הקעקוע שאתם הולכים לבצע קובעים גורמים רבים כמו: גודל הקעקוע, העיצוב שלו, המיקום, הניסיון של המקעקע, כמות המחטים ועוד. זוהי הסיבה שהדרך הטובה ביותר לגלות כמה יעלה הקעקוע שאתם חולמים עליו היא בייעוץ עם אמן הקעקועים שבחרתם. 

אז אחרי שאתם יודעים מהי הדרך הטובה ביותר לגלות את מחיר הקעקוע, במאמר הזה נפרק את הגורמים שישפיעו על גובה המחיר שלו כדי שתוכלו לקבל איזשהו מושג כמה אמור לעלות הקעקוע הבא שלכם.

קודם כל פתיחת מחט

משיקולי היגיינה על המקעקע לפתוח מחט חדשה עבור הקעקוע שלכם, המחט הזאת יקרה ואתם בהחלט רוצים שיפתחו עבורכם מחט חדשה. זה אומר שגם אם התחרטתם אחרי פתיחת המחט – תצטרכו לשלם עליה.

הגודל כן קובע

לגודל הקעקוע יש אולי את ההשפעה הגדולה ביותר על המחיר. הזמן הדרוש עבור הקעקוע הקטן ביותר הוא כ-45 דקות, למרות שהקעקוע קטן אמן הקעקועים צריך להכין את העמדה שלו ואת מכונת הקעקועים, להתאים את הדיו, להכין את האזור העתיד להתקעקע ולמקם את השבלונה של הקעקוע במיקום מדוייק תוך התחשבות בשיקולים של תנועה ואחרי כל זה – להתחיל לקעקע. והתהליך לא מסתיים כאן, לאחר סיום חריטת הקעקוע על הגוף על המקעקע לנקות את האזור ולחבוש את הקעקוע ואז לנקות את העמדה שלו.

כשמדובר במקעקע מקצועי התהליך הוא ארוך, וכל שלב בו הוא הכרחי על מנת להגיע לתוצאה מושלמת, הן בנראות שלו והן בהחלמה שלו. אתם ודאי עכשיו מבינים שאמן הקעקועים משקיע הרבה יותר עבודה ממה שחשבתם נכון? ככל שהקעקוע הופך גדול יותר, הזמן גדל ומייקר את עלות הקעקוע בהתאם.

גורם נוסף המשפיע על המחיר הוא כמות הסשנים לביצוע הקעקוע. ישנם קעקועים המצריכים יותר מסשן אחד על מנת לבצע אותם, גם בגלל שהם דורשים יותר זמן וגם בגלל הכאב המלווה לקעקוע, ויש לאפשר לעור לנוח.

מיקום הקעקוע

גם למיקום יש השפעה גדולה על עלות הקעקוע. לדוגמא, קעקוע על הכתף הרבה יותר קל לביצוע ומצריך פחות זמן מאשר קעקוע על האצבע או על הצוואה. בנוסף, קעקועים במקומות מסוימים דורשים יותר זמן מאשר קעקועים באיזורים אחרים. 

בדיוק כמו כל היבט אחר שמשפיע על מחיר הקעקוע, גם אזורים בהם יותר קשה לעשות מאריכים את זמן הביצוע ובכך יעלו את מחירו.

צבע הקעקוע

ככל שהקעקוע שלכם יצריך שימוש ביותר צבעים, ככה גם המחיר שלו יעלה בהתאם. בנוסף להחלפת הדיו, האמן צריך לשים לב יותר לפרטים ולדייק באופן משמעותי יותר. אז בדרך כלל קעקוע שחור בלבד יעלה זול יותר מקעקוע צבעוני.

קעקוע פלאש או בעיצוב אישי

קעקועים פלאש הם למעשה ציורים בלעדיים שכבר יצר אמן הקעקועים שלך, והם מבצעים אותם פעם אחת בלבד. ככה שמבחינת הייחודיות שלו – אין לכם מה לדאוג. מה זה אומר עבורכם? זה אומר שתקבלו קעקוע בעיצוב ייחודי במחיר מצוין מהסיבה שהוא עשוי מראש, והמקעקע באמת רוצה לקעקע אותו. זה מה שהופך את קעקועי הפלאש לפופולריים ומדהימים כל כך. 

חשבתם על קעקוע אחר ומיוחד שלא מצאתם באפשרויות הפלאש? מדהים. אמני הקעקועים יכולים ליצור עבורכם קעקוע מותאם אישית מאפס. זה אמנם מייקר מעט את העלויות אבל בהחלט שווה את זה.

כל בחירה שתבחרו, בין אם מדובר בקעקוע פלאש או בעיצוב אישי היא טובה. רק שימו לב כי הבחירה תשפיע על עלות הקעקוע שלכם.

קעקועי דיוקן או עיצובים מורכבים אחרים

קעקועי דיוקנים או עיצובים מורכבים יותר כמו ציורים אומנותיים של ממש יעלו לכם הרבה יותר מקעקוע פשוט של של גולגולות ועצמות. הסיבה היא שוב – הזמן שלוקח למקעקע ליצור אותו.

אמן הקעקועים

אמן הקעקועים שתבחרו ישפיע באופן רב על המחיר שתשלמו על הקעקוע שלכם. גם לניסיון ולמוניטין של אמן הקעקועים יש חלק נכבד במחיר הקעקוע שלכם. ברור שאמן מתחיל יגבה פחות עבור אותו קעקוע שיבצע עבורכם אמן מקצועי בעל ניסיון רב. הניסיון שלו ישפיע באופן ישיר על איכות העבודה, על התוצאה הסופית ועל העובדה שהוא יכול לבצע יותר טכניקות.

בואו נדבר במספרים – כמה זה יעלה לכם?

נתחיל עם טווח המחירים של פתיחת מחט – בין 150 ל- 350 ₪.

המחיר לקעקועים בעלי גוון שחור בלבד:

 • המחיר של קעקוע קטן נע בין 200-500₪ (מתייחס לגודל של 5X5).
 • קעקוע בגודל בינוני יעלה לכם בין 400-700₪ (מתייחס לגודל של 10X10).
 • קעקוע גדול יעלה בין 500-1,200₪ (מתייחס לגודל של 15X15).

המחיר לקעקועים צבעוניים:

 • קעקוע קטן יעלה לכם בין 300-700₪(מתייחס לגודל של 5X5).
 • קעקוע בגודל בינוני יעלה לכם בין -350-1,000₪(מתייחס לגודל של 10X10).
 • קעקוע גדול יעלה בין 500-1,500₪ (מתייחס לגודל של 15X15).

המחיר לקעקועים מורכבים:

 • קעקוע שרוול על היד יעלה לכם בין 400-700₪ (מתייחס לגודל של עד חצי יד בגוון שחור או צבעוני).
 • קעקוע שרוול על הרגל בין 400-700₪ (מתייחס לגודל של עד חצי רגל).
 • קעקוע צמיד יעלה בין 600-1,500₪ (מתייחס לגודל של עד 10 ס"מ)
 • קעקוע טרייבל יעלה לכם בין 500,1,200₪ (המחיר מתייחס לקעקוע מהזרוע ועד הכתף בגוון שחור או צבעוני).
 • מחיר חידוש קעקוע עד לגודל של 15 ס"מ יעלה לכם בין 400-800₪.

כל המחירים מתייחסים לגודל ולציורים ממוצעים, כמובן שהמחיר ישתנה בהתאם למורכבות הקעקוע ולמיקום שלו, כפי שציינו למעלה.

בקעקועים – אין מקום לפשרות

חשוב שתבחרו את אמן הקעקועים ואת הציור שאתם עומדים לחרוט על גופכם באופן שכול ומודע. עליכם לזכור כי הקעקוע שלכם עתיד ללוות אתכם כל החיים, והמחיר שתשלמו עבורו מתגמד במידה ולא תהיו מרוצים מהתוצאה, או חלילה תהליך ההחלמה לא יעבור באופן תקין.

אנחנו ממליצים לכם שבעת בחירת המקעקע שלכם, המחיר לא יהווה עבורכם שיקול משמעותי. מקעקע טוב ידע לעבוד באופן מדויק יותר, ישים לב לפרטים שיתכן ולא תשימו לב אליהם, אבל יתבררו כמשמעותיים אחרי שנים על העור.

בנוסף לכך, לאחר שתחיו עם הקעקוע החדש שלכם זמן מה, ייתכן והדעה והתחושה שלכם לגביו תשתנה מה שסביר שיקרה במקרים של קעקועים שבוצעו כתוצאה מדחף. לכן, לפני שאתם מקעקעים את עצמכם ודאו שאתם בטוחים ב-100% שאתם אוהבים את הציור הזה שילווה אתכם שנים רבות.

טיפ קטן מאיתנו – בחרו את הקעקוע שלכם והביטו בו כל בוקר במשך שנה. במידה ואתם עדיין אוהבים אותו באותה מידה לאחר שנה – חרטו אותו על גופכם. ככה תמנעו מפזיזות, ותפחיתו את הסיכוי לחרטה.

לסיום

כאמור, יש כמעט אינסוף משתנים המשפיעים על עלות הקעקוע שלכם. אנחנו מקווים שהמאמר הזה סייע לכם ונתן לכם איזשהו מושג כמה אמור לעלות הקעקוע שאתם חולמים עליו. אנחנו מאמינים שבקעקועים המחיר לא אמור להוות שיקול, אלא גורמים אחרים כמו אמן הקעקועים, המקצועיות שלו, וכמובן- בחירת הציור שאתם הולכים לחיות איתו.

שמוליק דורינבאום

שמוליק דורינבאום

מוזיקאי, איש שיווק, גרוש + 2 ילדים, אבל הכי חשוב, חולה קעקועים ומתכוון לסיים שרוולים שלמים עד סוף השנה. בואו להתעדכן.

אודות הכותב

שמוליק דורינבאום, איש שיווק, מוזיקאי ובעיקר, חולה קעקועים, לא מהמקועקעים בכל הגוף אבל בהחלט מתכוון לקעקע את עצמי עד סוף השנה.

פוסטים אחרונים

רוצים להירשם לעדכונים שלי על קעקועים חדשים?