המקומות הכי יוצאי דופן שאנשים עשו בהם קעקועים

תוכן עניינים

גלה את המיקומים המוזרים והמפתיעים ביותר שבהם אנשים בחרו לקבל דיו. מאיברי גוף לא שגרתיים ועד לסביבות יוצאות דופן, סיפורי הקעקועים האלה ישאירו אתכם מופתעים ומלאי השראה.

האם היית עושה קעקוע ברכבת נוסעת?

עבור אנשים מסוימים, קעקוע הוא טקס מעבר או דרך לבטא את אישיותם. אבל מה עם לעשות קעקוע ברכבת נוסעת? זה נכון, כמה אנשים לקחו את הסיכון ונדבקו בדיו בזמן נסיעה ברכבת. זה אולי נשמע מטורף לחלק, אבל עבור אחרים זו חוויה בלתי נשכחת.

הרעיון לעשות קעקוע ברכבת התחיל ברוסיה, שם יצרה קבוצת אמנים את פרויקט "קעקוע על הדרך". הפרויקט כולל צוות של אמני קעקועים הנוסעים ברכבת, ועוצרים בערים שונות בדרך כדי לקעקע אנשים המעוניינים לקבל קצת דיו. הרכבת מצוידת בכל הדרוש ליצירת קעקוע, ממחטים ועד דיו, והאמנים מיומנים מספיק כדי ליצור קעקועים מהממים גם בזמן שהרכבת נוסעת.

למרות שקעקוע ברכבת עשוי להיראות כמו מיזם מסוכן, אנשים רבים דיווחו שזו הייתה חוויה ייחודית ומרגשת. קול הרכבת הנעה, הנוף העובר על פניו והפרץ האדרנלין של קעקוע כולם יחד יוצרים זיכרון בלתי נשכח. כמובן, קעקוע ברכבת דורש רמה מסוימת של אומץ, שכן האמנים צריכים לעבוד עם תנועת הרכבת ועם הפוטנציאל למכות וטלטולים.

Juliutnorman_A_daring_individual_getting_a_tattoo_on_a_moving_t_a084cfbd-c090-49dc-b14a-2139162816ef_2.png
אדם נועז שעושה קעקוע ברכבת נוסעת, מוקף בצופים סקרנים.

בדיו במעמקים: קעקועים מתחת למים

עבור אנשים מסוימים, קעקוע הוא לא רק צורת אמנות, אלא אורח חיים. ועבור כמה הרפתקנים ואוהבי אוקיינוס, קעקוע מתחת למים הוא הביטוי האולטימטיבי של התשוקה שלהם. קעקועים מתחת למים צוברים פופולריות בקרב צוללנים וחובבי ים, שרוצים להביע את אהבתם לאוקיינוס וליצוריו.

לעשות קעקוע מתחת למים זה לא הישג קל. זה דורש הכנה רבה וציוד מתאים כדי לוודא שגם המקעקע וגם הלקוח בטוחים. המקעקע צריך להשתמש בדיו עמיד למים ובמחט מיוחדת שיכולה להתמודד עם לחץ המים. הלקוח צריך להיות נוח לעצור את נשימתו למשך זמן מסוים בזמן ביצוע הקעקוע.

אחד האתגרים הגדולים ביותר של קעקוע מתחת למים הוא למצוא את המיקום הנכון. יש אנשים שבוחרים במים רדודים ליד החוף, בעוד שאחרים הולכים למים עמוקים יותר לחוויה הרפתקנית יותר. חשוב לבחור את המיקום הנכון בהתאם לרמת החוויה והנוחות שלך במים.

עיניים על הפרס: קעקועים בגלגל העין

אם חשבתם שלקעקוע מסורתי זה כואב, דמיינו לעצמכם שתקבלו אחד על גלגל העין. כן, קראת נכון. קעקועי גלגל עיניים, הידועים גם כקעקועים סקלרליים, הם צורה שנויה במחלוקת וקיצונית של שינוי גוף. סוג זה של קעקוע כולל הזרקת דיו לחלק הלבן של העין, וכתוצאה מכך שינוי קבוע בצבע העיניים.

קעקועים של גלגל עיניים הם לא לבעלי לב חלש. ההליך כואב ביותר ויכול להיות בעל סיכונים חמורים, כולל עיוורון וזיהום. זה גם לא חוקי במדינות מסוימות, כולל ארצות הברית. עם זאת, יש אנשים שמוכנים לקחת את הסיכון למען ביטוי עצמי וכדי להשיג מראה ייחודי.

תהליך קעקוע גלגל העין כולל הרדמה של העין עם חומר הרדמה מקומית ולאחר מכן שימוש במחט להזרקת דיו ללבן העין. הדיו מתפשט בכל העין ומשנה את צבעה. ההליך כולו יכול להימשך עד שעה ויכול לגרום לכאבים חזקים ואי נוחות.

קעקועי גלגל עיניים הפכו למגמה מסוימת בקרב תת-תרבויות מסוימות, כולל קהילת שינוי הגוף וכמה חובבי ספורט אתגרי. יש אנשים הרואים בכך דרך לבלוט ולבטא את האינדיבידואליות שלהם. עם זאת, אנשי מקצוע רפואיים ואומני קעקועים רבים ממליצים בחום שלא, תוך ציון הסיכונים והסכנות הפוטנציאליים הכרוכים בכך.

Juliutnorman_A_close-up_image_of_a_person_s_eye_showcasing_thei_4b66dab6-b7bb-4217-9681-f6569d67ae1e_2.webp
תמונת תקריב של עינו של אדם המציגה את קעקוע גלגל העין התוסס והמורכב שלו.

האם השמיים הם הגבול? קעקועים באפס כבידה

כשזה מגיע לקעקוע, יש מעט מקומות לא שגרתיים יותר מהחלל החיצון. עם עליית מסעות החלל המסחריים, כמה אנשים שוקלים כעת לעשות קעקועים כשהם נמצאים באפס כוח משיכה. למרות שזה אולי נראה כמו רעיון מופרך, זה לא לגמרי בלתי אפשרי.

אחד האתגרים העיקריים של קעקוע באפס כוח משיכה הוא חוסר כוח הכבידה עצמו. ללא כוח המשיכה, הדיו עלול לצוף ולגרום לבלגן. בנוסף, העור עשוי להגיב אחרת באפס כוח משיכה, מה שמקשה על קעקוע מדויק.

עם זאת, מומחים מסוימים מאמינים כי ייתכן שניתן יהיה להתגבר על המכשולים הללו עם הציוד והטכניקות הנכונות. לדוגמה, ניתן להשתמש באקדח קעקוע מיוחד שיוצר ואקום סביב העור כדי למנוע מהדיו לצוף משם. בנוסף, ניתן לייצב את העור באמצעות סד מיוחד או מהדק.

אף על פי שאף אחד עדיין לא ניסה לעשות קעקוע באפס כוח משיכה, יש אנשים שכבר מתכננים תוכניות לעתיד. כמה חובבי חלל אפילו הציעו ליצור מכון קעקועים בחלל בתחנת חלל מסחרית, שבו אנשים יכולים לקבל דיו בזמן שהם מרחפים גבוה מעל כדור הארץ.

Juliutnorman_An_astronaut_getting_a_tattoo_in_a_zero-gravity_en_3810bd2e-0e9f-4c42-8223-2c7743cf2d27_4.png

סיפורי קעקועים יוצאי דופן אלה מציגים את המקומות והחוויות הייחודיים שאנשים עוברים במרדף אחר ביטוי עצמי. בעוד שחלקם עשויים למצוא בחירות אלה מוזרות, בסופו של דבר הן מייצגות את הגיוון והיצירתיות של קהילת הקעקועים.

שמוליק דורינבאום

שמוליק דורינבאום

מוזיקאי, איש שיווק, גרוש + 2 ילדים, אבל הכי חשוב, חולה קעקועים ומתכוון לסיים שרוולים שלמים עד סוף השנה. בואו להתעדכן.

אודות הכותב

שמוליק דורינבאום, איש שיווק, מוזיקאי ובעיקר, חולה קעקועים, לא מהמקועקעים בכל הגוף אבל בהחלט מתכוון לקעקע את עצמי עד סוף השנה.

פוסטים אחרונים

רוצים להירשם לעדכונים שלי על קעקועים חדשים?